Czasem niemiłosiernie na nich narzekamy, ale jak zostaniemy same pomiędzy kobietami tydzień, miesiąc, a może tylko imprezowy wieczór – to doskwiera nam pewien brak. Pomimo że mężczyźni są wiecznymi dziećmi i od tego jeszcze myślą tylko o jednym, to jednak w gruncie rzeczy lubimy tę dziwną płeć.


Mężczyźni - za co ich lubimy:


Umięśnione klaty. Które zawsze można objąć niczym ósmy cud świata. A jeżeli nie są umięśnione? To nic, jeżeli chcą nas do siebie przygarnąć. Męska klata jest schronieniem dla zdołowanej życiem kobiety. No i jak tu tego schronienia nie lubić?


Mądre głowy. Kiedy mężczyzna nie myśli penisem, to w gruncie rzeczy potrafi całkiem sporo ogarnąć. Ma pamięć do liczb, a z zepsutym komputerem będzie wiedział, co zrobić…i to wcale nie będzie wyrzucenie na śmietnik. Myślenie racjonalne mężczyzn nieraz bardzo nam się przydaje, kiedy my mamy skłonności do emocjonalnego podejmowania decyzji.


Siła i moc. Możemy trenować też na siłowni, ale przez brak testosteronu nigdy nie będziemy w stanie podnieść tyle, co trenujący facet. Stąd reguła, że kobiet się nie bije, gdyż szanse w walce facet–kobieta są totalnie nierówne. Mężczyzna jest stworzony do walki – spójrzmy chociażby na pierwszych ludzi. Mężczyźni zdobywali pokarm, walcząc, czy to z dzikimi zwierzętami, czy z innymi mężczyznami. Dziś już jesteśmy nieco bardziej cywilizowani, ale to pragnienie walki w nich zostało. Kiedy więc dres na ulicy brzydko cię nazwie, nie dziw się, że twój facet najchętniej od razu chciałby go zniszczyć swoją siłą. No, a my w gruncie rzeczy to lubimy.


mężczyźni - za co ich kochamy?


Wrażliwość. I tutaj możecie się zdziwić. Ale spójrzmy na to szerzej, czy nie jest piękne, kiedy facet pod swoją muskulaturą, siłą i rozumem skrywa kochające serce? Potrafi być silny i zawsze dać sobie radę, ale potrafi też rozczulić się, pokochać, a nawet zapłakać. Przyjęło się, że faceci nie płaczą, tymczasem łzy wzruszenia czy miłości są tym, co mówią – że facet nie jest tylko zaprogramowanym do walki robotem, ale prawdziwym człowiekiem. Czyż nie lubimy, kiedy mężczyzna jest wobec nas czuły, a nawet kiedy mówi, że nas kocha?


Męskie narządy płciowe. W końcu tak ułożyła to natura, że łączymy się z płcią przeciwną, by dawać potomstwo. Tak więc fakt, że cenimy mężczyzn za ich genitalia, jest całkowicie naturalny. I o ile poprzednich punktach można dyskutować, gdyż nie wszystkich facetów dotyczą – to penisa posiada każdy zdrowy facet. I chociażbyśmy pałały wielką niechęcią do mężczyzn, nic nie poradzimy na to, że lubimy ich penisy. ;)

Za co najbardziej lubimy mężczyzn? Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1