Szukanie szczęścia w miłości przez internet chyba już nikogo nie szokuje. Darmowe portale randkowe wyrastają jak grzyby po deszczu, a swoim użytkownikom dają możliwość poznania nowych osób. Jednym z elementów, który jako pierwszy przykuwa uwagę ewentualnych partnerów, jest zdjęcie. Zdjęcie na portal randkowy musi być wybrane naprawdę dobrze, inaczej nikt nie zainteresuje się twoim profilem!


Wyraźne zdjęcia

Wiele osób wykonuje sobie zdjęcie na portal randkowy aparatem zamieszczonym w telefonie komórkowym, ale nie jest to najlepszy wybór, jeżeli nie masz aparatu o dobrej rozdzielczości. Jeżeli wykonasz zdjęcie i następnie przeniesiesz je na komputer, to prawdopodobnie rozciągnie się ono i stanie się zupełnie niewyraźne. Być może niewyraźne zdjęcie doda ci nutki tajemniczości, ale mężczyzna chciałby na pewno wiedzieć, z kim rozmawia. Postaraj się, aby na twoim profilu znajdowały się tylko wyraźne zdjęcia, w dobrej rozdzielczości.


Zdjęcia grupowe

Na zdjęciu z imprezy wyszłaś bajecznie i dodajesz je na portal randkowy, mimo że obok ciebie stoi kilka osób? Nie rób tego! Po pierwsze, nie każdy życzy sobie, żeby jego zdjęcia wędrowało po portalach randkowych. Po drugie, osoba oglądająca twój profil musi od razu wiedzieć, kim jesteś. Zdjęcie na portal randkowy musi przedstawiać ciebie! Co z tego, że dodasz cudowne zdjęcie, skoro obok ciebie stoją trzy różne dziewczyny i nie wiadomo, do kogo należy dany profil? W ostateczności możesz zamazać twarze innych osób, ale najlepiej w ogóle zrezygnować z takich grupowych zdjęć. Na pewno znajdziesz jakieś zdjęcie, na którym wyglądasz dobrze, a przy tym jesteś na nim sama lub możesz bez problemów je dociąć tak, aby była widoczna tylko twoja sylwetka.


zdjęcie na portal randkowy


Wulgarne fotografie

Portale randkowe mają różne opinie, nie zawsze pozytywne. Wiele kobiet twierdzi, że można na nich znaleźć jedynie chamów i prostaków, którym zależy tylko i wyłącznie na zaciągnięciu kobiety do łóżka. Zalezienie odpowiedniej osoby w takim miejscu może być trudne, a na pewno będzie niemożliwe, jeżeli na twoim profilu znajdą się tylko i wyłącznie wulgarne zdjęcia! Roznegliżowane ujęcia być może przyciągają wzrok, ale czy naprawdę potrzebujesz tego typu atencji? Nie zapominajmy o tym, że w internecie nic nie ginie i nawet jeżeli finalnie usuniesz zdjęcie, to mogło ono już zostać umieszczone na innych stronach. Takie zdjęcia mogą w przyszłości negatywnie wpłynąć na twoją karierę lub związek, bądź więc rozsądna i ostrożna.


Zbyt dużo zdjęć

Niektóre kobiety nie znają umiaru w dodawaniu zdjęć na portale randkowe! Z założenia profil powinien zawierać najważniejsze informacje, w tym jedno lub dwa zdjęcia, które pokazują, jak wyglądasz. Nie dodawaj codziennie kilku zdjęć i nie rób z profilu na stronie randkowej twojego dzienniczka. Takie zdjęcia możesz umieszczać na innych profilach społecznościowych. Jeżeli dodajesz zbyt dużo fotografii, to tak naprawdę nie wiadomo, co w ten sposób chcesz zakomunikować.


Trzymaj się tych prostych zasad, a zdjęcia na twoim profilu będą doskonałą wizytówką twojej osoby. Postaraj się dodawać jak najnaturalniejsze fotografie, które nie zostały obrobione programami graficznymi.

Zdjęcie na portal randkowy, jak je wybrać? Ocena: 4.3/5 Ilość głosów: 3